2015

  • 2015 års styrelse

  • Possition Period Förnamn Efternamn Nick E-post
    Ordförande 2015-2016 Michael Silversten SilverHart m.silversten@eaglesgaming.se
    Sekreterare 2015-2016 Jens Bryner PerroKe j.bryner@eaglesgaming.se
    Kassör 2015-2017 Bernt Börjesson Eagle b.borjesson@eaglesgaming.se
    Ledamot 2015-2017 Fredrik Jönsson Vargen f.jonsson@eaglesgaming.se
    Ledarmot 2015-2016 Erik Laine Stickan e.laine@eaglesgaming.se
    Ledarmot 2015-2017 Adam Bernhardsson ADEPT a.bernhardsson@eaglesgaming.se
    Suppleant 2015-2016 Lina Bergsten BumBaZo l.bergsten@eaglesgaming.se
    Suppleant 2015-2017 Caroline Lundin Mini c.lundin@eaglesgaming.se
    Suppleant 2015-2016 Mathias Lindström 7kt m.lindstrom@eaglesgaming.se
    Valberedningen 2015-2016 Tove Brandt Tuffs t.brandt@eaglesgaming.se
    Valberedningen 2015-2016 Filemon Isaksson Legendary f.isaksson@eaglesgaming.se
    Revisor 2015-2016 Markus Tügel Masterpipe m.tugel@eaglesgaming.se

  • Skapad: 2015-02-22 23:32:05
    Editerad: Aldrig

Nyheter!

EaglesLan Hallstahammar 2015

Hallstahammar lan är nu avslutat.

Editerad: 2019-01-01 17:44:37

Föreningsmöte

Den 22 februari 2015 Genomförde EaglesGaming ett lyckat årsmöte

Editerad: 2019-01-01 17:45:08


Facebook